KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8382023
nr 838 2023
Akvarell
hästar och ryttare, signerad, Ungern, motivets mått: 24x34
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 20:30:55
100 kr
200 kr
200 kr
450 kr
600 kr